Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

 1. Site üzerinde, Site içeriğinde ve işbu uyarı metninde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi HT Kozmetik Pazarlama – Halil Tellioğlu’na aittir. HT Pazarlama – Halil Tellioğlu Site’de dilediği zaman tek taraflı olarak değişiklik, ayarlama ve güncelleme yapma hakkına sahiptir. Bu değişiklikler, ayarlamalar ve güncellemeler Site’de yayınlandığı andan itibaren geçerlilik kazanmış sayılır.
 2. Site'ye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım koşullarını "Kullanıcı/Kullanıcılar" sıfatıyla ("Site" ye erişen gerçek ve tüzel kişiler) kabul etmiş bulunur. Bu koşulları kabul etmediğiniz taktirde Site'yi kullanmaktan vazgeçiniz. Kullanıcı/Kullanıcılar işbu kullanım koşullarını kabul etmekle, Site'de yer alan ve/veya yer alacak olan içerikleri, uygulamaları ve kullanıcılara yönelik her türlü beyanları da kabul etmiş sayılacaktır.
 3. Kullanıcı/Kullanıcılar; Site'de yer alan her bir www.jammyparfum.com ve alt bileşenlerinin kendine münhasır ayrıca kullanım koşulları olduğunu kabul ve beyan eder.
 4. Kullanıcı/Kullanıcılar, üyelikten ayrılmaları durumunda jammyparfum.com site işletmesinden ve sahibinden bir hak talep edemezler. Site, kullanım koşullarının ihlali halinde kullanıma son verme, kişisel sayfayı kapatma; Kullanıcı/Kullanıcılar'ın sisteme yükledikleri bilgileri ve içerikleri Kullanıcı/Kullanıcılar da dahil olmak üzere üçüncü kişilerin erişimine kapatabilme ve silme hakkını saklı tutar. Site, Kullanıcı/Kullanıcılar'a yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya Site kullanıcısı ve üyesi olarak Kullanıcı/Kullanıcılar'ın Site'nin sisteminin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yapıldığının tespit edilmesi halinde her türlü bilgi ve belgeyi adli ve idari kuruluşlarla paylaşma hakkını muhafaza altında tutar.
 5. Jammyparfum Site'de mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, Site'deki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Site'deki bilgi ve içeriklerim güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, yorum ve görüşlerin belli bir amaca uygunluğu ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya içeriklere etkisi ile tamlığı hakkında Jammyparfum herhangi bir sarih ya da zımni garanti vermemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.
 6. Kullanıcı/Kullanıcılar suç teşkil edecek ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir içeriği Site'de paylaşamaz ve Jammyparfum Site'de, Kullanıcı/Kullanıcılar tarafından paylaşılan içerikler arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin Site'de yayınlamama hakkına sahiptir.
 7. Jammyparfum Site'ye üyelik ve kişileştirme hizmetleri verebilmek için Kullanıcı/Kullanıcılardan temin edilen "Kişisel Bilgiler"i (isim-soyisim, telefon, adres, e-posta adresleri dâhil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla kredi kartı bilgileri, kimlik bilgileri gibi bilgiler) aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır. Jammyparfum, hiçbir durumda öngörülen amacın dışında bu bilgileri kullanmayacak, üçüncü kişilere açıklamayacak, paylaşmayacak, satmayacak veya kullandırmayacaktır. Site, yeni ürünlerini tanıtabilmek ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına Kullanıcı/Kullanıcılar’a e-posta gönderebilmek için Kullanıcı/Kullanıcılar’ın e-posta adreslerini kayıtlı tutacaktır. İşbu ticari elektronik iletileri almak istemeyen Kullanıcı/Kullanıcılar abonelik sisteminden e-postaların altında yer alan linki tıklayarak vazgeçebilecektir. Jammyparfum bunun üzerine ilgili kişilerin gönderim listelerinden çıkmasını derhal yerine getirecektir. Bu linkten ayrı olarak işbu ticari elektronik iletilerin herhangi bir zamanda da alımına son vermek istenmesi halinde Kullanıcı/Kullanıcılar jammyparfum.com sayfasında yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile HT Kozmetik Pazarlama - Halil Tellioğlu ile irtibata geçerek isteklerini iletebilirler. Site tarafından Kullanıcı/Kullanıcı’ların e-posta adreslerinin tutulmasında şu amaçlar gözetilmektedir: yayınlar ve bülten göndermek ya da bildirimlerde bulunmak, müşteri sorularını cevaplayarak etkin bir müşteri hizmeti sunmak, yeni hizmetler ve ürünler hakkında bilgi vermek, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak, kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanmak.
 8. Site, Kullanıcı/Kullanıcı’ların adres, kimlik, telefon bilgilerini satın alınan ürünlerin sevk edilebilmesi maksadıyla kargo firmasıyla paylaşacaktır. Şu kadar ki, Jammyparfum yürürlükteki mevzuat uyarınca yetkili, idari ve resmi makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde kullanıcıların kendisinde bulunan kişisel bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşacaktır.
 9. Kullanıcı/Kullanıcılar kendileri tarafından belirlenmiş kullanıcı adı ve şifrelerini başka kişi ya da kuruluşlara veremezler. Aksi halde Jammyparfum söz konusu kullanımdan doğan tazmin hakkı saklıdır. Kullanıcı/Kullanıcılar'ın Site üyeliği ile sahip olduğu kullanım hakkı sadece kendilerine aittir, başkalarına devredilemez.
 10. jammyparfum.com web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Hükümleri çerçevesinde, site editörleri ve site hazırlayıcılarının izinlerine bağlıdır. Kullanıcı/Kullanıcılar telif hakkına konu olan bilgi ve materyalleri açık bir izin almadan, geçerli bir savunması veya haklı bir sebebi olmadan yasadışı yollarla iletmek amacıyla Site'yi kullanamaz. Herhangi bir kopyalama, yönlendirme veya iletişim amaçlı diğer kullanımlar kesinlikle izin alınarak yapılabilir. Sitede bulunan içerik ve görseller; haber, fotoğraf ve sair materyaller sadece HT Kozmetik Pazarlama – Halil Tellioğlu’ndan önceden yazılı izin alınması kaydıyla ve HT Kozmetik Pazarlama – Halil Tellioğlu’nun izin verdiği şart ve koşullarda kullanılabilir, aksi halde 3. kişi ve kuruluşlara verilemez, kullandırılamaz, çoğaltılamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, sunulamaz ve yayınlanamaz. Site'nin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Kullanıcı/Kullanıcılar Sınai Mülkiyet Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt eder(ler). Aksi takdirde Jammyparfum bu yüzden kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Kullanıcı’ ya/Kullanıcılar’ a aynen rücu hakkı saklıdır.
 11. Site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür; Jammyparfum, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamakla birlikte, bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar Kullanıcı’nın/Kullanıcılar’ın kendi sorumluluğundadır.
 12. İşbu Yasal uyarı ve kullanım koşulların herhangi bir hükmünün geçersizliği, yasaya aykırılığı ve uygulanamazlığı, yasal uyarı ve kullanım koşullarının geri kalan hükümlerinin yürürlüğünü etkilemeyecektir.
 13. İşbu Siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk Hukuku ve Kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde İstanbul Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.