Ön Bilgilendirme Formu

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

  1. İşbu Ön Bilgilendirme Formu 27.11.2014 tarihli ve 29188 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 5. Maddesi gereğince ve uyarınca hazırlanmıştır.
  1. ALICI ve SATICI arasında akdedilecek olan Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne göre ALICI, SATICI’nın kendi sitesinde satışa arz etmiş olduğu ürünün bir kozmetik ürün olduğu ve uçucu koku olduğu konusunda bilgilendirilmiştir.
  1. SATICI’nın unvanı HT Kozmetik Pazarlama – Halil Tellioğlu, MERSİS Numarası ise 5014919188600001 dır.
  1. ALICI, SATICI ile hızlı irtibat kurabilmesi ve şikayetlerini iletebilmesi için SATICI’nın internet sitesinde gerekli tüm bilgilerin bulunduğunu ve bunları görüp bildiğini beyan eder. Ayrıca SATICI’NIN telefon numarası 05347060026, sosyal medya iletişim adresi www.jammyparfum.com, e -mail adresi info@jammyparfum.com , adresi Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sokak, Yenibahar Apartmanı, No:37/1 B-3 Beşiktaş'dır.
  1. SATICI’nın internet sitesinde arz edilen ürüne ilişkin kısımda satın almakta ürünün vergiler dahil toplam fiyatı ve kendisinden bir gönderim ve taşıma ücreti talep edilmeyeceği konusunda ALICI bilgilendirilmiştir.
  1. SATICI’ya satın alınan ürünlerden dolayı yapılacak ödemenin yalnızca banka havalesi/eft yoluyla peşin olacağı konusunda ALICI bilgilendirilmiştir.
  1. Malın niteliği gereği cayma hakkının kullanılamayacağı ancak, ürünün şişesinin çatlak veya kırık olduğu durumlarda iade için ürün teslim alındıktan, kargonun teslimat bilgisi de SATICI’ ya ulaştıktan sonra, 12 saat içerisinde söz konusu hasar SATICI ’ya fotoğraf/video vb. açıklama ve izahlarla iletilmesi akabinde SATICI tarafından iade talebi anında işleme alınacak olup 1 işgünü içerisinde iade talebi değerlendirilip ALICI’ ya bilgi verilecektir. Detaylı bilgi için lütfen iade politikamıza bakın (İade Politikası)
  1. ALICI, SATICI ile uyuşmazlık konusunda uzlaşı sağlayamadığı takdirde kendi ikamet ilçesinde bulunan Tüketici Hakem Heyeti’ne başvuru yapabilir ve yargı çevresindeki Tüketici Mahkemesi’ne dava açabilir.
  2. İş bu Ön Bilgilendirme Formu Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır; ALICI hem bu Ön Bilgilendirme Formu’nu hem de Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni onaylayarak SATICI’ya ödeme yapmak yükümlülüğü altına girecektir.