" TÜRKİYE'NİN HER YERİNE 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO! "

Erkekler ve Parfüm

Sevgili centilmenler, uzun zamandır bir değişiklik arayışı içerisindesiniz, giyim kuşamınıza dikkat ediyorsunuz ama yine de eksik bir şeylerin olduğunu mu hissediyorsunuz? O zaman haydi hep birlikte imza kokunuzu bulalım ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayalım.

Dünyaca ünlü erkek parfümleri, en iyi erkek parfümü hangisi? bütün bu konuları hep birlikte masaya yatırıyoruz. Jammy Perfume parfüm konusundaki büyük sorularınızın hepsini cevaplamak için burada! Parfümler erkek stilinin her zaman için olmazsa olmaz kilit parçaları. Makyaj ,ve saç ürünleri konusunda kadınlar kadar şanslı olmayan bakımlı erkekler, parfüm seçimleri konusunda her zaman için ince eleyip sık dokumuşlardır. Çekiciliği kadınlar tarafından onaylanmış olan parfümleri keşfetmek, bazı erkekler için en önemli konulardan biri. Burada kendinize sormanız gereken pek çok soru var. Maskülen bir koku mu istiyorsunuz? Yoksa siz daha taze kokuların peşinde misiniz? Sıktığınız parfüm gece dışarı çıkarken giydiğiniz blazer ceket ile uyum sağlayabiliyor mu? Yoksa fazla ağır bir koku ile jean, basic tişört kombininizi baltalıyor musunuz? Nerede ne giyeceğimiz ne kadar önemliyse hangi mevsimde hangi ortamda hangi basic tişört seçimi yapacağımız da bir o kadar önemli. Parfüm seçimi kişisel bir alan oluşturmada imza seçimi gibi önemlidir.

Üzerinden yıllar da geçse sevdiğiniz biri bir sokaktan geçerken bir parfümün kokusuna kapılıp sizi düşünmeye başlayabilir. Sizin de hayatınızda mutlu dönemleri çağrıştıran bir çok koku olduğuna eminiz. Kalıcı mı değil mi, ağır mı hafif mi? Sevgilim beğenir mi? sorularını da göz önünde bulundurarak öncelikle yapmanız gereken seçtiğiniz parfümün teninize uyum sağlayıp sağlamadığı konusunu netleştirmek. Hani bazen bir arkadaşınızın parfümünü sıkarsınız da kokusu bütün hafta burnunuzdan gitmez, sizi rahatsız eder, içinizi bayar. Böyle durumlarla karşılaşmamak için almayı düşündüğünüz parfümün üst ve alt notalarına mutlaka dikkat edin. Üst nota geçici, alt nota kalıcı kokuyu sağlayan etmenler.

Parfüm alışverişi yaparken burnunuza çok güzel gelen bir koku, saatler geçtikten sonra sizi rahatsız edebilir. Her zaman için garantici olun ve yıllardır kullandığınız erkek edp parfüme devam edin demiyoruz, değişiklik her zaman için iyidir, hayata bambaşka bir perspektiften bakmanızı da sağlar. Parfüm markaları erkek parfümü seçiminde en önemli kriterlerden. Yıllardır güvendiğiniz bir markanın bambaşka bir kokusunu denemekten kimseye zarar gelmez değil mi? Burada önemli olan çoğunluğun değil sizin ne düşünüp, hissettiğiniz. Seçiminizi en beğenilen erkek parfümleri ya da en çok tercih edilen erkek parfümleri üzerinden yaparsanız, kişisel bir bağ kuramaz, herkes gibi olursunuz uyarmadı demeyin. Biliyoruz binlerce seçenek var ve aklınız karışıyor. Jammy Perfume ailesi olarak biz, piyasadaki en iyi edp erkek parfümlerini sizlerle buluşturmak için büyük arayışların peşine düşüyoruz. Hadi bir cesaret, bugün kendinizle ilgili bir değişiklik yapma kararı alın ve Jammy Perfume olarak sizin için oluşturduğumuz erkek parfümleri seçkisinden bir parfüme şans verin ve emin olun, yarın mutlaka biri parfümünüzün markasını soracak!


Yorum bırakın

Liquid error: Could not find asset snippets/booster-message.liquid