" TÜRKİYE'NİN HER YERİNE 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO! "

Kadınlar ve Parfüm Seçimleri

Her insan eşsiz olmak, kalabalıklar içerisinde biraz da olsa fark edilmek ister. Giydiğimiz kıyafetten, taktığımız kolyeye, dış görünümümüzü bilinçli ya da bilinçsiz bu düşünceyle kurgularız. Her zaman için kafamızdaki en büyük soru ‘bu kıyafetlerin içerisinde kendimi iyi hissediyor muyum?’ da olsa dışarıdan bakan bir gözün ne diyeceğini de içten içe merak ederiz..

Giydiğiniz elbise, sürdüğünüz ruj nasıl kişiliğiniz ve kişisel stiliniz hakkında bir ipucu veriyorsa kullandığınız kadın parfümü de kendinizi ortaya koyma yolunda sağlam bir etki yaratabilir. Koku, duygularımızı açığa çıkarmakta ve aktarmakta en etkili duyulardan biri. Yıllar önce annenizin kullandığı bir kadın parfümü kokladığınız anda sizi 5 yaşınızdaki güzel bir anıya götürebilir ya da sokakta yürürken burnunuza çalınan bir erkek parfümü kokusu size üzgün olduğunuz zamanları hatırlatabilir. Varoluşumuzu ortaya koyarken, kendimizi anlamlandırırken seçtiğimiz her parça bu yüzden çok önemli.

Nasıl bir iş görüşmesine mayo ve terlik kombini ile gidemiyorsak, parfüm seçimi yaparken de aynı hassasiyeti gösterip yazılmamış bazı kurallara uymamız gerekiyor. Yazlık parfüm, kışlık parfüm, günlük parfüm, özel akşamlar için kullanılabilecek parfüm gibi özellikler de işte bu gizli kurallar yüzünden ortaya çıkıyor. Örneğin günlük stilinde sneakers , jean pantolon, t-shirt kombiniyle çokça rahat eden bir insansanız ağır olarak tabir edilen baharatlı kokular belki de sizin fresh görünümünüze fazla gelebilir. Ya da her ortamda ve günde, her haliyle dikkat çeken feminen bir kadınsanız çiçeksi hafif bir koku kişiliğinizi yansıtmayabilir. Parfüm seçimi yaparken önce bunların hepsini düşünün. ‘en yakın arkadaşım kullanıyor, çok güzel kokuyor’ gibi düşüncelerle kadın parfümü satın almak, günün sonunda sizi yansıtmayacak, belki de iki gün sonra dolabınızın tozlu çekmecelerine kaldıracağınız bir alışveriş yapmaya yöneltecektir. 

Jammy Perfume kokuları konusunda büyük bir hassasiyet gösterip, bütün kadın karakterlerini en iyi biçimde yansıtacak bir parfüm koleksiyonu oluşturmayı başarmıştır. Kıyafet, çanta, ayakkabı alırken marka ne kadar önemliyse kadın parfüm markaları da seçim yaparken ön plana çıkan etmenlerden. En etkileyici parfüm, en güzel kadın parfümü gibi araştırmaları boşverin. En güzel parfüm zaten sizi yansıtan, kullandığınız parfümdür. Her bayan parfümü her kadında farklı bir tarafı ortaya çıkarır bu yüzden seçim yaparken önceliğiniz her zaman için sizi yansıtan bayan parfümleri olsun. Bayan parfüm fiyatları da seçim yaparken en önem verdiğimiz etmenlerden elbette. Parfüm seçiminize şu gözle bakın. Nasıl sizi yansıtan, herkeste olmasını istemediğiniz şeylere her zaman harcadığınızdan daha fazla para harcıyorsunuz, parfümünüzü de zamanı asla geçmeyecek en önemli aksesuarınız olarak görebilirsiniz. 

Jammy Perfume, parfüm konusundaki kafanızdaki bütün soru işaretleri kaldırmakta kararlı, siz yeter ki kendinizi en iyi hissettirecek kokuyu bulun, biz zaten onu en uygun fiyatlarla elinize ulaştırmaya hazırız!

 


Yorum bırakın

Liquid error: Could not find asset snippets/booster-message.liquid