" TÜRKİYE'NİN HER YERİNE 200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO! "

Çubuklu Oda Kokularıyla Evinizin Güzel ve Ferah Kokmasını Sağlayın

Çubuklu Oda Kokularıyla Evinizin Güzel ve Ferah Kokmasını Sağlayın

Çubuklu Oda Kokularıyla Evinizin Güzel ve Ferah Kokmasını Sağlayın

Çubuklu oda kokusu; her alanda kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı koku ürünleri arasında yer almaktadır. Şişe içerisine takılan bambu çubukları sayesinde şişe içerisindeki esansın alana yaymasını sağlamaktadır. Çubuklu oda kokusu ile, kullandığınız alanlarda hem hoş bir koku hemde güzel bir görünüm elde edersiniz.

Çubuklu Oda Kokusu Ne İşe Yarar, Faydaları Nelerdir? 

Çubuklu oda kokusu; koku cihazlarına göre daha az maliyetli ve daha çabuk çözüm üreten koku ürünleri arasında yer almaktadır. Küçük alanların çözüme kavuşmasında daha etkili olacaktır. Bambu çubukları yardımı ile de koku alana yayılmaktadır.

12 farklı esans çeşidiyle alanınıza özel olarak çubuklu koku ürünü üretmekteyiz. 

Alan kokulandırma işlevi gören bu mucizevi ürüne kendi firmanızın logosunu, şişe üzerinde bulundurmaktayız. Promosyon ürünü olarak kullanmak isteyen müşterilerimize özel olarak; firmaya özel kutu tasarımı hazırlamaktayız.

Bambu Çubuğu Nedir

Bambu çubuğu; bambu ağacından elde edilmektedir. Bambu ağacının en büyük özelliği kökündeki koku veya benzeri sıvıyı alana yaymaktır. En çok Hindistan ülkesinde bulunan bu ağacın; nesli gittikçe tükenmektedir. Ülkemizde bambu çubuğu yerine farklı sahte çubuklar ile ürünler de satılmaktadır.

Bambu çubuğunun orijinal olup olmadığını anlamak oldukça basit bir yöntemdir. 3 adım ile bambu çubuğunun hakiki olup olmadığını anlayabilirsiniz.

  1. Bambu çubuğunu çubuklu oda kokusu içerisine koyunuz.
  2. 1 hafta beklettikten sonra çubukları ters çevirip tekrar şişe içerisine yerleştiriniz.
  3. Eğer 1 hafta sonra ters çevrilen çubuk kısmı renk değiştirdiyse, bambu çubukları sahte değildir.

Bambu çubuklarının orijinal olması kokunun çubuk içerisine yerleşmesi demektir. Bu sebeple kokunun renginin de çubuk içerisine geçmesi gerekmektedir. Piyasada bulunan birçok çubuk; tahta veya benzeri ahşap ürünlerden elde edilmektedir. Bambu çubuğunun sahte olması ise kokunun alana yayılmaması demektir.

Çubuklu Oda Kokusunu Kaç Gün Kullanabilirim

Çubuklu oda kokusunun şişe ebadına ve takılan bambu çubuğuna göre kullanım ömrü değişmektedir. Standart çubuklu oda kokusu yaklaşık bir veya bir buçuk ay kadar kullanılmaktadır. Jammy Perfume sitesinde yer alan çubuklu kokular farklı boyutlarda olup Türkiye’de en kaliteli çubuklu koku ürününü sunmaktadır.

Bir şişe içerisinde maksimum 6 tane bambu çubuğu takmanızı öneririz. 6’dan fazla takarsanız, kokunuz çabuk şekilde tükenebilir. İdeal olarak 4 veya 6 tane arasında bambu çubuğu kullanmanız hem odanızın çok ağır kokmasını önleyecek hem de oda kokusunu biraz daha fazla kullanmanızı sağlayacaktır. 

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 


Yorum bırakın

Liquid error: Could not find asset snippets/booster-message.liquid